Linda Molavcová

Jmenuju se Linda, jsem propagátorkou zdravého životního stylu, lektorkou jógy a nadšenou podporovatelkou kontaktního rodičovství.
Jako maminka tří dětí mám s rodičovstvím bohaté zkušenosti a to i s tím běžným na západě i tím kontaktním, které už naštěstí není tou velkou neznámou jako v dobách (naštěstí) minulých.
Józe se věnuji již 15 let a jako sportovně založená osoba jsem se k ní vždy a ráda zase vrátila, protože jóga není pouze fyzické cvičení, ale spíš cesta, životní styl, hledání sama sebe. Krom toho se dá při troše dobré vůli v nějaké její formě provozovat téměř v každé životní situaci (těhotenství apod.) a všude.
Co se týče zdravého vaření, je docela těžké vařit pro vegetariány i masožrouty najednou 😁 takže někdy volím kompromis, ale ve valné většině případů vařím veganskou makrobiotickou stravu založenou na obilovinách, luštěninách a zelenině vždy různě upravených. V kuchyni improvizuji a vařím z potravin právě dostupných pro každé období. Jídla jsou velmi jednoduchá, často rychle hotová a zvládne je uvařit i úplný začátečník.